Služby

 • Česká televize - Bydlení je hra
 • AAA Auto
 • T-Mobile Ostrava
 • Železniční poliklinika Ostrava
 • Hotel Golf Šilheřovice
 • Veterinární správa SM kraje
další
 • Malířské práce
  Malířské práce

  Malujeme byty, RD, školy, firmy, haly - moderně i klasicky. Termíny realizací dle Vašich možností. Cenová nabídka do 24 hod.

 • Nátěry fasád a střech
  Nátěry fasád a střech

  Natíráme i stříkáme štukové, bryzolitové i minerální omítky. Vlastníme lešení → výrazně nižší cena pro Vás oproti konkurenci.

 • Podlahy
  Podlahy

  Pokládáme laminové podlahy, dřevo, zátěžové PVC a koberce. Vyberete si u nás z více než 100 dekorů.

Malířské práce

let práce v oboru!

100% kvalita 100% kvalita
Malby pokojů

V malířském oboru se stále něco děje a tak nakoukneme do kuchyně moderního malování a ohlédneme se za současnými trendy.

Nejdříve k základním pravidlům, které předchází malbě. Pokryjeme místnost foliemi, tím zabráníme nepořádku a ušetříme si práci a čas následným úklidem po malování. Upravíme si povrch stěn před malbou tak, aby výsledný efekt byl co nejlepší. V případě nutnosti provedeme oškrab staré malby, který ukončíme obrusem stěn do hladkého povrchu. Pokud jsou nerovnosti příliš velké, pomůžeme si stěrkovou omítkou, která nerovnosti vyrovná. Nikdy nezapomeneme na penetraci. Doporučujeme tekuté lepidlo A-GRUND, které spojí následnou malbu s původním povrchem a zabrání opryskávání.

V případě, že se na stěnách objevuje plíseň, je nutné použít protiplísňový nátěr ještě před malbou a v ojedinělých případech i po ní. Pokud na stěnách zůstávají zažloutlé fleky použijeme tzv. nitrolak. Problémem jsou opravy větších a hlubších rozměrů, např. praskliny v panelech, které se sice opraví, ale velmi brzy se znovu objeví. Používají se pružné tmely, někdo preferuje bandážní pásky či silikon. Je důležité zvolit ten správný materiál, aby se prasklina už neobjevila nebo byla vyřešena na velmi dlouhou dobu. Postup nebudeme přímo specifikovat a to proto, že naše firma má před konkurencí náskok v receptu na tyto problémy a poskytuje 3-letou záruku.

Po této přípravě vymalujeme podkladovou barvou a po určitém vyschnutí barvou vrchní. Do bytu by bylo dobré použít otěruvzdorné materiály. Pracujeme s Primalexem PLUS, POLAR, barvou HET, JUPOL, DULUX atd. Na sklepní místnosti postačí obyčejný materiál např. Primalex STANDARD. Nedoporučujeme kupovat atrapy malířských barev, které se prodávají především v hypermarketech. Jedná se vesměs o barvy přeředěné vodou, které mají špatnou kryvost a podle toho pak vypadá výsledek.

Velmi často si zákazníci přejí bílé stropy, jedná se o dlouhodobý trend. Dnes je již zcela běžné ukončení barevných stěn cca 10 cm před stropem. Jedná se o velmi efektivní postup, malíř si utvoří své ukončení pomocí pásky a je naprosto rovné. Pokud je tomu však naopak a ukončení je přesně ve zlomu mezi stěnou a stropem, pak malíř musí korespondovat tento zlom. Bohužel drtivá většina stěn a to především v panelových domech je křivá a malba pak nevypadá nejlépe. Co však zcela z trhu vymizelo je válečkování. Kromě chodeb se vlastně již neprovádí, není třeba však litovat, protože k dnešním moderním bytům se nehodí a na trhu je spousta náhrad.

Podle našich zkušeností je nejčastěji používaná barva meruňková a jarní zeleň. Jde o krásné malby, ale lze využít i modernější úpravy. Měli jsme to štěstí a zúčastnili jsme se výstav v zahraničí a snažíme se nyní informace, které jsme načerpali nebo spíš inspiraci přenést k našim zákazníkům. Je samozřejmě nutné vždy přizpůsobit barvy dané místnosti, zajímavých kombinací je dost. Jsme opravdu zvědaví, jak budete spokojeni a moc se těšíme na vaše ohlasy. Každopádně zůstává jasné pravidlo - můj zákazník, můj pán!

Natěračské práce

Provádíme tyto natěračské práce:

 • Nátěry dveří, zárubní a radiátorů
 • Nátěry oken vč. opálení
 • Nátěry konstrukcí a potrubí
 • Napouštění dřevěného obložení a jiného dřeva

Zednické práce

Provádíme tyto zednické práce:

 • Sadrokartonářské práce – podhledy, příčky
 • Nové omítky – stěrka, štuk
 • Vyzdívání ytongem
 • Obklady a dlažby drobnějšího charakteru
Zednické práce

Úklidové práce

Z důvodu poptávky klientů jsme zavedli novou službu čistého úklidu. Hrubý úklid po práci je pro nás samozřejmostí, zaregistrovali jsme ale Váš zájem o kompletní úklid do čista (umytí oken, podlah, nábytku, osvětlení, atd.). Naši úklidovou četu si můžete objednat v návaznosti na námi prováděné práce:

Čistý úklid - kalkulace
1 osoba 120 kč/hod
pracovní doba min. 4 hod

Nátěry fasád a střech

Nejdůležitější je vybrat barvu anebo kombinaci barev tak, aby se váš dům líbil vám a nejlépe i okolí. Jsou zákazníci, kteří volí pestré barvy a jiní raději decentní odstíny. V tomhle radit je velký problém, protože každý z nás má jiný vkus.

Fasády a střechy nátěry
Vlastníme lešení, ušetříze za pronájem

Co se týče výběru druhu barvy - akrylátová barva tzv. akrylátová disperze je výhodná cenou, je paropropustná, většina odstínů je stálobarevná a má největší výběr odstínů.
Silikátová barva - pojivem je draselné sklo, je vysoce propustná pro vodní páry, odolná povětrnostním podmínkám, s dlouhou životností a je vhodná pro vlhké zdivo, výběr odstínu je menší.
Nejlepší fasádní barva je barva silikonová tzv. silikonová emulze - má vynikající kryvost, je vysoce parapropustná, odolná povětrnostním podmínkám, odpuzuje prach, mechy atd., je velmi pružná, s dlouhou životností.

Před barvou je vždy nezbytné zdivo napenetrovat správnou a vhodnou penetrací. Nejčastěji používáme výrobky firmy Het, Dulux, Primalex.
U všech nátěrů fasád poskytujeme grafický návrh zdarma.

Nástřiky Gotele

Jedná se o technologii původem ze Španělska. Jde o velice moderní styl, který zkrášlí váš byt. Velkou výhodou je, že nástřik Gotele lze použít na různé podklady - panel, umakart, dřevo či stěnu ze štukové omítky. Je vysoce odolný, má nespočet barevných odstínů. Lze zvolit jakoukoliv podkladovou barvu a nástřik, který dodá celému dílu atraktivitu. Jako zákazníky vás u nástřiku Gotele zcela jistě zaujme bezkonkurenčně nízká cena.

Nástřiky Gotele

Je možné zvolit strukturu nástřiku od nejmenšího až po největší. Nástřiková hmota se vyrábí ve variantě vápenité a křemičité. U křemičité verze je o něco vyšší cena, nástřik má však neskutečné krycí schopnosti, zakryje přechody v panelech, umakartové lišty či větší nerovnosti na stěnách. Nástřik lze provádět v omyvatelných verzích, v dvoj a troj kombinacích atd. Díky své atraktivitě a nízké ceně je tato metoda nejoblíbenější mezi obdobnými nástřiky.

Podlahy

Dominantou každé místnosti je zcela určitě podlaha. Proto je vždy důležité se správně rozhodnout, jakou podlahu zvolit. Základním nepsaným pravidlem je, aby podlaha byla odolná, nenáročná na údržbu a vhodná v daném prostoru.

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

Laminátová plovoucí podlaha je odolná, nemění barvu a navíc je levná. Lehká údržba je samozřejmostí. V případě poškození lze kteroukoliv desku vyměnit a není důvod celou podlahu vyhodit. V současnosti se zcela vyřešil problém se zvukovou izolací, pomocí tzv. Soundblock se hlučnost snížila na minimum.

Další výhodou je velký výběr, od dřevěných dekorů, přes dlaždicové dekory až po abstraktní vzory. Je nutné brát v úvahu také zátěž podlahy. Nižší zátěž znamená automaticky menší tloušťku podlahy a tím tenčí uzamykatelnost jednotlivých desek. Je rozumnější zde nešetřit, podlaha by měla sloužit velmi dlouhou dobu. U obvodových lišt si lze také vybrat, např. lišty, které pokryjí několik kabelů, od TV, internetu apod.

Laminátové podlahy jsou vyráběny z dřevěných vláken a to cca z 96 %, ale je třeba si uvědomit, že pravé dřevo a jeho vlastnosti nenahradí.

PVC podlaha

Výhodou je nízká cena, maximální výběr, nenáročná údržba a jednodušší pokládka. Je vyrobena z umělých materiálů, je vhodná především do kuchyní a do prostoru s velkou frekvencí. PVC je z velmi měkkého materiálu a není nutné tak řešit hlučnost podlahy. Nepřítelem však jsou ostré předměty, které mohou způsobit neopravitelnou škodu. Pokud však se těmto věcem vyvarujeme, tak lze obecně říct, že PVC má dlouhou životnost.

Koberce PVC

Koberce

V dnešní moderní době je těžké se rozhodnout zda koberec ano či ne. Výhodou koberce je bezpochyby vytvoření tzv. tepla domova. Koberec je měkký, teplý a příjemný na dotek, postará se také o akustiku. Nesmíme zapomenout na úsporu energie, která se pohybuje kolem 20 %. V dětském pokoji může sloužit jako měkká podložka při pádu malých dětí. Až na výjimky lze říct, že se jedná o levnější investici s jednoduchou pokládkou. Výběr barev a dezénů je velmi velký. Velkou nevýhodou je, že se v něm drží prach a roztoče, a drtivou většinu fleků nelze vyčistit ani renomovanými čistícími prostředky. Velmi moderní a nejvíc využívané řešení je koberec, který není celoplošný.

Každou podlahu lze vyrovnat např. nivelací, USB deskami apod. Lze ji tak zvednout o potřebnou míru tak, aby korespondovala s dalšími navazujícími podlahami. Přechody mezi podlahami v místnostech lze řešit prahy, ale taky moderními profily.